Ślub

NAJWIĘKSZY WYBÓR OBRĄCZEK ŚLUBNYCH

Jaka mama taka córka

Obrączki

z żółtego złota

Jaka mama taka córka

Obrączki

z białego złota

Jaka mama taka córka

Obrączki

z wielobarwnego złota

Jaka mama taka córka

Obrączki

z platyny

Jaka mama taka córka

Obrączki

z palladu

Jaka mama taka córka

Obrączki

ze srebra

BIŻUTERIA ŚLUBNA

Jaka mama taka córka
Jaka mama taka córka

Zanim powiesz „tak”

Praktyczny przewodnik po obrączkach

Jaka mama taka córka

Narodziny piękna

Zobacz jak powstają obrączki

Jaka mama taka córka

Więcej niż obrączki

Wybór rozmiaru, grawerunek, pielęgnacja obrączek

ROCZNICA ŚLUBU

Obrączki to dla wielu najważniejsza biżuteria, ponieważ właśnie ona przypomina o wyjątkowej osobie w naszym życiu. Obrączki symbolizują bowiem miłość, wierność małżeńską oraz nierozerwalność Waszego uczucia. Z tego względu, obrączki do ślubu muszą być nie tylko piękne, ale przede wszystkim wygodne, dobrze dopasowane i wykonane z wysokiej jakości metalu.

Kiedy kupić obrączki ślubne?

Zakup obrączek ślubnych to ważny element przygotowań do ślubu. Wybór i odpowiednie dopasowanie obrączek jest czasochłonnym procesem, dlatego warto z góry określić, kiedy kupić obrączki, tak by nie stresować się tym tematem tuż przed ślubem. Zamawiając obrączki u jubilera Apart, poinformujemy Państwa o czasie realizacji zamówienia. Klasyczne obrączki ślubne są gotowe do odbioru po 15 dniach roboczych. Z kolei obrączki ślubne z kamieniami otrzymają Państwo po 21 dniach roboczych od złożenia zamówienia w salonie Apart. Dla osób chcących kupić obrączki od ręki, Apart oferuje wybór biżuterii z czasem realizacji 48 godzin.

Jakie obrączki wybrać?

Obrączki ślubne Apart od dziesięcioleci towarzyszą Polakom na ślubnym kobiercu. Szeroka oferta obrączek oraz fachowa obsługa pozwalają naszym Klientom dokonać właściwego wyboru. Najpopularniejsze nieustannie są klasyczne złote obrączki. Obrączki z żółtego złota cechują się nie tylko pięknym kolorem, ale także doskonałą trwałością oraz komfortem użytkowania. Oprócz obrączek w kolorze złotym, Apart oferuje także klasyczne obrączki z białego złota. Rodowane obrączki wykonane z tego metalu zachwycają swoją srebrzystą barwą. Wśród projektów obrączek znaleźć można także obrączki ślubne z różowego złota, o wyjątkowym odcieniu, który pokochają miłośniczki różu. Poszukując obrączek o niewielkiej wadze i doskonałej wytrzymałości warto zdecydować się na obrączki z palladu. Metal szlachetny jakim jest pallad, nie reaguje z wodą oraz tlenem, gwarantując niezwykłą trwałość. W ofercie biżuterii Apart znaleźć można także obrączki srebrne. Ich ciekawe wzornictwo oraz atrakcyjna cena sprawia, że są one chętnie wybierane, aby służyć jako obrączki do ślubu. Najbardziej luksusowym metalem, który wykorzystuje się do produkcji obrączek jest platyna. Platynowe obrączki są gwarancją niezwykłej trwałości i pięknej barwy.

Dla par, które preferują obrączki nowoczesne, Apart przygotował liczne projekty obrączek dwukolorowych oraz obrączek z kamieniami. Wielobarwne złoto wykorzystywane do produkcji obrączek wielokolorowych tworzy wyjątkowy efekt symbolizujący Męża i Żonę. Coraz większą popularność zyskują obrączki z wzorami. Mogą one stanowić jedynie funkcję estetyczną lub symbolizować wasze uczucie. Świetnym wyborem może okazać się dwukolorowa obrączka z pulsem serca lub obrączka z żółtego złota ze żłobieniami. Wśród projektów obrączek ślubnych zachwycające są także obrączki z kamieniami. Wybrane modele obrączek ozdobić możecie cyrkoniami bądź brylantami. Obrączka z diamentem nada biżuterii ślubnej odpowiedniego blasku i będzie trwałym dodatkiem w przeciwieństwie do mniej wytrzymałej obrączki z cyrkonią.

Obrączki ślubne Apart można dodatkowo spersonalizować dodając okolicznościowy grawer. W ofercie posiadamy 5 rodzajów grawerunku. Obrączki z grawerem nabywają dodatkowej wartości dla ich właścicieli, przypominając o wyjątkowym dniu ich ślubu.

Rozmiar obrączki

Kupując obrączki ślubne oprócz aspektów estetycznych, ważnym jest, aby były one prawidłowo dopasowane. Rozmiar obrączki jest istotną charakterystyką biżuterii ślubnej, a jego znajomość pozwoli w odpowiednim doborze obrączki. Chcąc zmierzyć rozmiar palca pod obrączkę, zachęcamy do odwiedzenia pobliskiego salonu Apart, w którym nasi pracownicy dokonają profesjonalnego pomiaru palca. Pomiar rozmiaru obrączki można również wykonać samodzielnie w domu. W tym celu pomocny będzie multisizer – miarka pozwalająca w prosty sposób określić orientacyjny obwód palca. Kolejną ważną wartością podczas zakupu obrączki jest jej szerokość. Szerokość obrączki jest co prawda wyłącznie kwestią gustu, lecz należy pamiętać, by dobrać ja proporcjonalnie do budowy i rozmiarów ręki oraz palców. Kobiety zdecydują się na węższe obrączki o szerokości ok. 4 mm, podczas gdy panowie wybiorą obrączki szersze o ok. 2 mm.

Pielęgnacja obrączek

Obrączki ślubne są wyjątkową pamiątką zawarcia małżeństwa, dlatego tak ważne jest by pielęgnować je równie bardzo jak Waszą miłość. Czyszczenie obrączek z pewnością ułatwią ściereczki do biżuterii. W sklepie internetowym apart.pl znajdziesz ściereczkę do czyszczenia biżuterii złotej oraz ściereczkę do czyszczenia biżuterii srebrnej. Dodatkowo każdemu Klientowi, który zakupił obrączki w sklepie Apart przysługują specjalne usługi czyszczenia obrączek. W ciągu 3 lat od zakupu oferujemy bezpłatnie trzykrotną usługę polerowania, rodowania lub piaskowania. Oferta nie dotyczy obrączek srebrnych.

Obrączki ślubne w salonach Apart oraz na apart.pl

Obrączki ślubne możesz kupić w wybranym salonie Apart na terenie całego kraju oraz na apart.pl. W naszym sklepie internetowym możesz wybierać spośród ponad 300 wzorów obrączek. Wykorzystaj filtry wyszukiwania, aby z łatwością odnaleźć obrączki ślubne do 2000 zł. Sprawdź wyjątkową ofertę na obrączki ślubne w promocyjnych cenach, nawet 15% taniej.

Najczęściej szukane