Nagrody dla firmy Apart

Dynamiczny rozwój firmy Apart i zdobycie pozycji lidera rynku jubilerskiego w Polsce zaowocowało wieloma nagrodami i wyróżnieniemi, które marka otrzymała w ostatnich latach. Przedstawiamy najważniejsze z nich.

Najmocniejsza marka

Najmocniejsza polska marka dziennika "Rzeczpospolita"

„Rzeczpospolita” uhonorowała nas I miejscem w kategorii najsilniejszych marek niespożywczych na podstawie skomplikowanych badań konsumenckich. Ranking jest sporządzany na podstawie badań konsumentów, przeprowadzanych przez renomowane firmy. „Moc to najważniejszy parametr marek ocenianych w rankingu. W przeciwieństwie do zestawienia najbardziej wartościowych marek, w rankingu mocy wielkość firmy nie ma znaczenia – tu liczy się jakość” – Marcin Anklewicz, „Rzeczpospolita”.

Dobra firma 2007

Dobra firma 2007

Spośród listy 2000 najlepszych i najprężniejszych polskich przedsiębiorstw kapituła, w skład której wchodzą przede wszystkim autorytety z dziedziny ekonomii, wyłoniła 20 Dobrych Firm, czyli takich, które rozwijały się nie tylko dynamicznie, ale i efektywnie. To firmy o „najzdrowszych” wskaźnikach ekonomicznch, o dużej dynamice sprzedaży i potencjale do rozwoju. To przedsiębiorstwa, które doskonały rozwój zawdzięczają nie tylko dobrej rynkowej koniunkturze, ale przede wszystkim sobie.

Orły Wprost 2016

Orły "Wprost" 2016

Tygodnik „Wprost” przyznaje nagrody nie tylko na podstawie spektakularnych działań, lecz również uwzględniając codzienne, małe decyzje, często niewidoczne, które razem dają szlachetny obraz konsekwencji i wytrwałości.

Diamenty Forbesa

Diamenty Forbesa

Superbrands

Superbrands

Polska Marka 2018

Polska Marka 2018

Created in Poland

Created in Poland

Superbrands to nagroda środowiska mediów, reklamy i marketingu. Międzynarodowa organizacja Superbrands, działająca w ponad 80 krajach, po raz piąty wyłoniła najsilniejsze marki konsumenckie na polskim rynku. Apart już pięć razy znalazł się w tym gronie. Na końcowy rezultat składają się głosy niezależnej Rady Marek oraz wyniki badania przeprowadzonego przez Centrum Badań Marketingowych Indicator.

Pomysłodawcą całego programu jest światowa organizacja The Superbrands Ltd. z siedzibą w Londynie. Superbrands to organizacja, która ma za zadanie promować i nagradzać silne marki na poszczególnych rynkach lokalnych oraz rozpowszechniać ideę „brandingu” poprzez wydawanie albumów przedstawiających opis sukcesu (studium przypadku) najmocniejszych na danym rynku marek. Marki wyłaniane są w kilku etapach – przede wszystkim przez Radę Marek, ale także z wykorzystaniem głosu konsumentów. Finałem każdej edycji projektu Superbrands w danym kraju jest wydanie albumu zwanego „Biblią brandingu” i uroczysta Gala Finałowa podczas której wręczane są statuetki Superbrands – symbole sukcesu marki.

Mistrz handlu i usług Mastercard 2009

Mistrz handlu i usług Mastercard 2009

Mistrz Handlu i Usług to plebiscyt organizowany przez MasterCard. Celem badania jest wyłonienie najlepszych sieci punktów handlowo-usługowych w Polsce. Firma Apart zwyciężyła w bardzo szerokiej kategorii „Mój sklep odzieżowy, obuwniczy, z akcesoriami i dodatkami”. To kolejna już nagroda dla naszej firmy, którą przyznali Klienci – a z tej racji zaliczamy ją do najważniejszych. Badania zrealizowane przez Pentor Research International składały się z 4 etapów: najpierw uczestnicy deklarowali jakie punkty handlowo-usługowe odwiedzali w ostatnim okresie, potem ogólnie oceniano odwiedzane sklepy, następnie określano który z punktów był najlepszy w określonych wymiarach, a w końcowym etapie należało wybrać ulubiony punkt niezależnie od kategorii. Salony Apart okazały się cenione przede wszystkim za najlepszą obsługę, wyższy niż u konkurentów poziom dobrej informacji o sieci skierowanej do konsumentów oraz dobrą lokalizację i dojazd. Salony Apart według badania cieszyły się największą odwiedzalnością w kategorii sklepów z biżuterią i dodatkami.

Jakość obsługi

Jakość obsługi

Badana jest jakość obsługi oczami klientów poszczególnych firm i instytucji. Każdy konsument po przejściu przez proces rejestracji na stronie www.jakoscobslugi.pl może zgłosić własną obserwację, związaną z konkretnym zakupem bądź kontaktem z siecią sprzedaży, a jego ocena wpłynie na wyniki Programu. Firma Apart otrzymała I miejsce w programie Jakość Obsługi za rok 2008, 2009, 2010 i 2012. Nagroda jest dla nas niezwykle cenna, ponieważ Apart od wielu lat przykłada wielką wagę do zachowania najwyższych standardów obsługi klientów w swoich salonach jubilerskich.

Joy Trendy 2012, 2013

Joy Trendy 2012, 2013

Doskonałość Mody

Doskonałość Mody

Jury, w skład którego wchodzą osobistości świata mody i mediów, co rok podejmuje się trudnego wyzwania rozstrzygnięcia prestiżowego konkursu Doskonałość Mody „Twojego Stylu”. Przyznawane są wyróżnienia dla najciekawszych elementów modnego stroju.

Orly

European Trusted Brands

Marka Apart została wyróżniona Kryształowym Godłem, które przyznawane jest w kategorii jakościowej, w której marki oceniane są przezbadanych według 4 kryteriów: jakości, silnego wizerunku, zrozumienia potrzeb klienta i odpowiedzialności społecznej. Złote Godło to natomiast nagroda specjalnaspontanicznie przyznawana przez Internautów. Oprócz tematyki marketingowej coroczne badanie European Trusted Brands pozwala na zgłębianie charakterystykitypowego Europejczyka oraz poznanie nastrojów społecznych mieszkańców Europy, postaw i wartości, które kształtują nasze życie.

Gazele

Gazela Biznesu 2014

Modne miejsce

Modne miejsce 2007

Amber Partner Award 2008

Amber Partner Award 2008

Wyróżnienie ta niezwykle nas ucieszyło i przyniosło wielką satysfakcję. Jesteśmy dumni, że spotkaliśmy się z uznaniem za rzetelność, uczciwość i terminowość w kontaktach między partnerami gospodarczymi w branży jubilerskiej. Oprócz propagowania zasad etyki w kontaktach biznesowych, ideą towarzyszącą organizatorom jest też integracja środowiska związanego z handlem bursztynem. Biżuteria z bursztynem zajmuje bardzo istotne miejsce w ofercie Apart.