GALE

Apart to lider w branży jubilerskiej w Polsce. Jako marka o ugruntowanej, wysokiej pozycji na rynku, chętnie angażujemy się w prestiżowe projekty, w tym gale i wydarzenia. Występując w roli partnera lub sponsora, wybieramy współpracę z tymi, którzy - podobnie jak my - chcą tworzyć rzeczy kreatywne i wyjątkowe, przy zachowaniu najwyższego profesjonalizmu. Cieszymy się, że możemy się nawzajem inspirować i wspólnie dokonywać czegoś niezwykłego.

Legia Warszawa

#Hashtagi Roku 2021

Plebiscyt #Hashtagi Roku wyłania w różnych kategoriach grono autorów internetowych, którzy kreują najciekawsze treści, mają największy wpływ na odbiorców i skupiają liczną, aktywną społeczność wokół swojej działalności online. Sponsorem głównym wydarzenia i kreatorem statuetek jest Apart.

Legia Warszawa

Róże Gali

Srebrna róża na szklanej podstawie to wykonana w pracowniach Apart statuetka, którą od lat otrzymują laureaci plebiscytu Róże Gali. Marka jest wieloletnim partnerem tego wydarzenia, zainicjowanego i realizowanego przez dwutygodnik „Gala”. Wśród nagradzanych są m.in. przedstawiciele świata filmu, teatru, literatury czy muzyki.

Legia Warszawa

Kobieta Roku Glamour

Magazyn „Glamour” honoruje w szczególny sposób kobiety, które na wiele sposobów w przestrzeni publicznej kreatywnie wpływają na różne obszary. Od niedawna miesięcznik nagradza także tytułem „Mężczyzna Roku Glamour”. Nowoczesne, designerskie statuetki, które otrzymują zwycięzcy plebiscytu to dzieło kreatorów marki Apart, stałego partnera wydarzenia.

Legia Warszawa

Doskonałość Mody „Twojego Stylu”

To jeden z najstarszych i niezwykle cenionych plebiscytów, którego organizatorem jest obecny od wielu lat na rynku, renomowany miesięcznik „Twój Styl”. Składające się z profesjonalistów jury wyłania m.in. zwycięskie marki modowe, kolekcje, projektantów, wydarzenia. Laureaci otrzymują zaprojektowane i wykonane przez markę Apart statuetki.

Legia Warszawa

Wielka Gala Gwiazd Plejady

Elixa, marka dostępna wyłącznie w Apart jest partnerem zapoczątkowanego i kontynuowanego przez portal plejada.pl wydarzenia. Podczas gali finałowej, statuetki wraz z upominkami z logo Elixa otrzymują znani i lubiani, wyróżnieni m.in. w takich kategoriach, jak Osobowość Roku, Gwiazda Stylu czy Debiut Roku.

Legia Warszawa

Elle Style Awards

Polska edycja ogólnoświatowego magazynu „ELLE” jest od ponad ćwierć wieku obecna na rodzimym rynku i także przyznaje swoje wyróżnienia. Cenione statuetki w duchu nowoczesnej elegancji to od projektu po wykonanie dzieło Apart. Miesięcznik nagradza najlepszych twórców związanych z branżą modową i wyróżniających się dobrym stylem.

Legia Warszawa

Viva Photo Awards

Dwutygodnik „VIVA!” od ponad dekady promuje twórczość pasjonatów fotografii, organizując konkurs VIVA! Photo Awards. Zwycięzców w kilku kategoriach, spośród zgłoszonych prac wyłania jury, w którym na przestrzeni lat zasiadało wielu wybitnych twórców. Marka Apart jest mecenasem konkursu i twórcą statuetek z motywem migawki aparatu.

Legia Warszawa

Telekamery „Tele Tygodnia”

Najpopularniejsze osobowości telewizyjne, twórcy, programy i aktorzy - w tych m.in. kategoriach nagradzani są od ponad 20 lat laureaci plebiscytu Telekamery. Apart jest partnerem wydarzenia, a także fundatorem charakterystycznych statuetek, które otrzymują zwycięzcy - ulubieńcy widzów, którzy wybierają co roku swoich faworytów.

Legia Warszawa

Gwiazdy Dobroczynności

Specjalny, organizowany przez magazyn „SHOW” plebiscyt, którego partnerem jest Apart. Marka jest kreatorem statuetek w kształcie futurystycznej gwiazdy, które powstają w jej pracowniach. To szczególne wydarzenie, podczas którego znani i lubiani, związani z show biznesem otrzymują nagrody za swoje zaangażowanie w działalność charytatywną.