Julia bijoch - Get the look

Zuzanna Bijoch

Należy do grona polskich top modelek, które osiągnęły międzynarodowy sukces. Jest na fali od 2011 roku, kiedy zadebiutowała na arenie międzynarodowej. Ma na koncie udział w kampaniach i pokazach najlepszych domów mody oraz okładki prestiżowych magazynów. Zuzanna Bijoch uwodzi nie tylko magnetycznym spojrzeniem, ale także świetnymi stylizacjami, do których perfekcyjnie dobiera dodatki.

Czas lata

Niewymuszony look z nutą nonszalancji wydobywa wszystkie atuty gwiazdy modelingu. Szlachetna prostota krojów i stonowana paleta barw są wymarzonym tłem dla efektownych dodatków z logo Elixa. Taki wybór dodaje stylizacjom odrobiny ekstrawagancji.

Zobacz biżuterię Elixa

Kolczyki

Kolczyki

Pierścionki

Pierścionki

Czas lata

Jak wyrazić swój styl i jednocześnie śmiało podkreślić kobiecość? Monochromatyczny look jest doskonałą oprawą dla kobiecej urody, ale warto go przełamać wyrazistą biżuterią.

Zobacz również

Bransoletki

Bransoletki

Naszyjniki

Naszyjniki

Swoboda i elegancja

Zegarek to nie tylko praktyczny przyrząd do kontrolowania czasu. Zuzanna Bijoch doskonale wie, że odpowiednio dobrany, staje się wyrazistym uzupełnieniem looku. Modelka chętnie wybiera modele z dopasowanymi bransoletkami z kolekcji Finesse marki Elixa.

Zobacz kolekcje zegarków Elixa

Beauty

Beauty

Ceramica

Ceramica

Zobacz również

Enjoy

Enjoy

Finesse

Finesse